Uncategorised

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu
S. Bareja, S. Tym, Miś

XML, XML Schema

Było to chyba najlepiej przygotowane i przeprowadzone szkolenie jakie kiedykolwiek mieliśmy. Warto zachować sobie na przyszłość kontakt do Pana Szymona, jest naprawdę w porządku i świetnie wykonuje swoją robotę.

Michał Domański, Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

Modelowanie procesów biznesowych w BPMN

Każde szkolenie RedPill jest perełką na rynku. Tematyka przekazana w pigułce, ale w sposób zrozumiały i kompletny. Całość podana w sposób atrakcyjny, z dużą liczbą ćwiczeń.

Aleksander Kasicki, Naczelnik Wydziału, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

Szkolenie pozwala zrozumieć ideę modelowania procesów biznesowych w BPMN. Etapami przedstawiony materiał oraz jego praktyczne wykorzystanie pozwala zweryfikować zrozumienie materiału. Zaangażowanie i otwarta postawa prowadzącego to dodatkowe atuty.

Inspektor, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

Projektowanie i analiza obiektowa

Dobrze przygotowany wykładowca, znający temat, posiadający sporą wiedzę praktyczną.

Starszy informatyk, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

BPMN - poziom zaawansowany

Ze względu na trwającą pandemię szkolenie odbyło się zdalnie. Pomimo takiej formy nie tylko zdobyłam nową wiedzę, ale również miałam możliwość przećwiczenia umiejętności podczas praktycznych warsztatów. Jestem bardzo zadowolona z całokształtu współpracy z firmą.

Joanna, Główny specjalista, Urząd Miejski w Gdańsku

Dogłębne, a co ważne przystępne przedstawienie tematyki BPMN. Wykładowca posiada nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczne doświadczenie, którym się dzieli. Szkolenie dostarczyło inspiracji do wdrażania usprawnień z wykorzystaniem BPMN.

Krzysztof Garski, Główny specjalista w Biurze Informatyki, Urząd Miejski w Gdańsku

Oferujemy Państwu możliwość zakupu voucherów szkoleniowych uprawniających do:

 • zorganizowania w dogodnym terminie zamkniętej sesji szkoleniowej,
 • udziału w szkoleniach otwartych.

Dzięki voucherom szkoleniowym mogą Państwo efektywniej wykorzystać dostępny budżet szkoleniowy. Voucher można wykupić przed końcem roku budżetowego, a wykorzystać go w kolejnym roku.

Vouchery szkoleniowe mogą także pełnić formę niekonwencjonalnych prezentów świątecznych dla Państwa pracowników. Z takiego prezentu skorzysta zarówno pracownik, jak i pracodawca!

Termin ważności vouchera wynosi 1 rok od daty jego wystawienia. W celu zakupu voucherów szkoleniowych prosimy o kontakt.

Na szkolenie zdalne można się zapisać na dwa sposoby:

 • samodzielnie tworząc konto na platformie szkoleniowej RedPill,
 • wysyłając faksem formularz zgłoszeniowy. 

Samodzielna rejestracja

Akceptujemy platnosci.plJest to najszybsza i najprostsza metoda, pozwalająca na uzyskanie dostępu do szkolenia w ciągu kilku minut. Aby samodzielnie utworzyć konto na platformie szkoleniowej RedPill, należy:

 • przejść na stronę platformy szkoleniowej moodle.redpill.com.pl,
 • utworzyć konto postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie,
 • zalogować się i wybrać jedno z dostępnych szkoleń,
 • dokonać opłaty za szkolenie przy pomocy bezpiecznej płatności w serwisie platnosci.pl.

Formularz zgłoszeniowy 

Aby zamówić udział w szkoleniu zdalnym, należy:

 • wypełnić i podpisać formularz zgłoszeniowy oraz przesłać go faksem na numer 22 486 97 22 lub e-mailem (zeskanowany) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
 • wpłacić należność za szkolenie na rachunek bankowy RedPill nr 20 1140 2004 0000 3802 5103 7260.

Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunkui RedPill (najpóźniej następnego dnia roboczego) lub w dniu wskazanym w formularzu uczestnik uzyska dostęp do szkolenia, o czym zostanie powiadomiony e-mailem.

W celu uzgodnienia innych warunków płatności (np. płatność po odbyciu szkolenia), prosimy o kontakt przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego.

Warunki udziału w szkoleniach zdalnych 

Szkolenia zdalne są oferowane w formie zarejestrowanych nagrań wideo i udostępniane uczestnikom szkoleń bez jednoczesnego udziału wykładowcy.

Cena szkolenia zdalnego obejmuje:

 • dostęp do treści szkolenia (przekaz wideo ze slajdami, ćwiczenia) dla 1 osoby w okresie 1 tygodnia od dnia samodzielnej rejestracji w systemie szkoleniowym lub od dnia zadeklarowanego w formularzu zgłoszeniowym jako dzień rozpoczęcia szkolenia (nie wcześniej niż od dnia dokonania opłaty za szkolenie),
 • materiały szkoleniowe w formie elektronicznej (slajdy wraz z dodatkowymi notatkami przygotowanymi przez wykładowcę) z licencją na ich wydrukowanie i wykorzystanie podczas szkolenia,
 • możliwość przesłania wykonanych ćwiczeń do sprawdzenia przez wykładowcę,
 • możliwość kontaktu z wykładowcą przez e-mail, Skype lub telefonicznie (maksymalnie 1 godzina konsultacji do wykorzystania w ciągu 1 tygodnia od dnia rozpoczęcia szkolenia; kontakt przez Skype lub telefonicznie po uprzednim mailowym umówieniu terminu),
 • podpisane przez wykładowcę świadectwo uczestnictwa w szkoleniu (przesyłane pocztą).

Uczestnik może odtwarzać szkolenie w dowolnym czasie (z zastrzeżeniem podanych powyżej ograniczeń), przerywać szkolenie oraz powtarzać dowolne jego części dowolnie wiele razy. Uczestnik ma możliwość opuszczania fragmentów szkolenia oraz ich odtwarzania sesji szkoleniowych w dowolnej kolejności. Zalecamy jednak zachowanie oryginalnej kolejności sesji szkoleniowych. 

Zalecamy wydrukowanie materiałów szkoleniowych przed rozpoczęciem szkolenia. Pozwoli to na dokonywanie przez uczestnika dodatkowych notatek w trakcie trwania szkolenia.

Licencja na treść szkolenia i materiały szkoleniowe obejmuje ich wykorzystanie wyłącznie przez jedną osobę wskazaną imiennie w formularzu zgłoszeniowym. Uzyskane materiały nie mogą być powielane ani publikowane bez zgody RedPill.

Na zakupione szkolenia zdalne RedPill wystawia faktury VAT. Faktury są przesyłane pocztą na adres podany w formularzu zgłoszeniowym. 

 

Zobacz jak wygląda zdalne szkolenie w technologii video e-learning. Poniżej jedna z sesji szkolenia "Wprowadzenie do modelowania w języku UML".

Poniższe nagranie pozwoli Państwu także sprawdzić, czy przepustowość posiadanego przez Państwa łącza internetowego jest wystarczająca do komfortowego uczestnictwa w szkoleniu.

<< Powrót <<

Nasze najpopularniejsze szkolenia oferujemy teraz także w postaci szkoleń zdalnych (e-learning). Są one przygotowane w taki sposób, aby jak najbardziej przypominały udział w tradycyjnym szkoleniu i kontakt z wykładowcą. Jest to możliwe dzięki:

 • transmisji sesji wykładowych w formie obrazu wideo zsynchronizowanego ze slajdami prezentowanymi przez wykładowcę,
 • możliwości samodzielnego wykonania ćwiczeń i przesłania wyników wykładowcy do oceny,
 • mozliwości kontaktu mailowego lub telefonicznego z wykładowcą (1 godzina indywidualnej pomocy wykładowcy wliczona w cenę).

Jednocześnie:

 • uczestniczą Państwo w szkoleniu w dowolnym, dogodnym dla Państwa czasie,
 • koszt szkolenia zdalnego jest znacznie niższy niż koszt udziału w tradycyjnym szkoleniu otwartym,
 • nie muszą Państwo tracić czasu na dojazdy ani płacić za noclegi.

Szkolenia w formie zdalnej (dostępne i planowane):

KodNazwa Czas trwania Cena netto
UML1Wprowadzenie do modelowania w języku UML 2 dni850 zł
MODTworzenie obiektowego modelu dziedziny w języku UML 2 dniw przygotowaniu
PXMLPodstawy XML-a1 dzieńw przygotowaniu
XMLSchModelowanie schematów XML Schema 2 dni w przygotowaniu

Podano ceny netto za udział jednej osoby w szkoleniu. Do powyższych cen zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%.

Wszystkie materiały znajdujące się na witrynie RedPill są chronione prawem autorskim.

Zamieszczając we własnych opracowaniach cytaty z materiałów znajdujących się na witrynie RedPill, prosimy o:

 • graficzne wyodrębnienie cytatu w treści opracowania (np. przy pomocy cudzysłowów lub wcięcia), 
 • jasne i czytelne podanie źródła cytatu wraz z odnośnikiem do strony RedPill. 

Komercyjne wykorzystanie materiałów w formie innej niż cytaty (w tym ich modyfikowanie, rozpowszechnianie, publikowanie i prezentowanie) jest zabronione bez zgody RedPill.

 

Oferujemy mozliwość zamówienia sesji szkoleniowych zamkniętych - wyłącznie dla pracowników Państwa organizacji. Szkolenia zamknięte prowadzimy w uzgodnionych terminach w siedzibie Klienta lub w innym uzgodnionym miejscu.

Jako szkolenie zamknięte można zamówić dowolne szkolenie z naszej standardowej oferty. Jeżeli szkolenia standardowe nie spełniają Państwa oczekiwań, przeprowadzimy dla Państwa organizacji analizę potrzeb szkoleniowych, a następnie przygotujemy szkolenia niestandardowe. Jesteśmy otwarci na propozycje łączenia kursów standardowych, dzielenia ich na części, a także wykorzystania podczas zajęć ćwiczeń związanych z tematyką biznesową wskazaną przez Klienta.

Grupa szkoleniowa może liczyć maksymalnie 10 osób. Zakup szkolenia zamkniętego jest bardziej opłacalny od udziału w szkoleniu otwartym już przy udziale 4 osób. W celu zamówienia szkolenia zamkniętego lub uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub przy pomocy formularza kontaktowego.

Zgłoszenie zostało wysłane. Weźmiemy pod uwagę Państwa sugestie tworząc harmonogram szkoleń otwartych.

Poinformujemy Państwa o najbliższych terminach wybranego szkolenia otwartego.