Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu
S. Bareja, S. Tym, Miś

XML, XML Schema

Było to chyba najlepiej przygotowane i przeprowadzone szkolenie jakie kiedykolwiek mieliśmy. Warto zachować sobie na przyszłość kontakt do Pana Szymona, jest naprawdę w porządku i świetnie wykonuje swoją robotę.

Michał Domański, Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

Modelowanie procesów biznesowych w BPMN

Każde szkolenie RedPill jest perełką na rynku. Tematyka przekazana w pigułce, ale w sposób zrozumiały i kompletny. Całość podana w sposób atrakcyjny, z dużą liczbą ćwiczeń.

Aleksander Kasicki, Naczelnik Wydziału, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

Szkolenie pozwala zrozumieć ideę modelowania procesów biznesowych w BPMN. Etapami przedstawiony materiał oraz jego praktyczne wykorzystanie pozwala zweryfikować zrozumienie materiału. Zaangażowanie i otwarta postawa prowadzącego to dodatkowe atuty.

Inspektor, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

Projektowanie i analiza obiektowa

Dobrze przygotowany wykładowca, znający temat, posiadający sporą wiedzę praktyczną.

Starszy informatyk, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

BPMN - poziom zaawansowany

Ze względu na trwającą pandemię szkolenie odbyło się zdalnie. Pomimo takiej formy nie tylko zdobyłam nową wiedzę, ale również miałam możliwość przećwiczenia umiejętności podczas praktycznych warsztatów. Jestem bardzo zadowolona z całokształtu współpracy z firmą.

Joanna, Główny specjalista, Urząd Miejski w Gdańsku

Dogłębne, a co ważne przystępne przedstawienie tematyki BPMN. Wykładowca posiada nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczne doświadczenie, którym się dzieli. Szkolenie dostarczyło inspiracji do wdrażania usprawnień z wykorzystaniem BPMN.

Krzysztof Garski, Główny specjalista w Biurze Informatyki, Urząd Miejski w Gdańsku